Makléři

O MNĚ

Po šesti letech pracovního poměru na pozici vedoucí pobočky realitní kanceláře ERA v Kutné Hoře jsem si se svým manželem v roce 2019 otevřela novou kancelář ERA Apalucha v Kostelci nad Černými lesy a v roce 2021 v již vlastních prostorách kancelář ERA Apalucha v Zásmukách. 
Kromě náročné práce v realitách si stále zvyšuji svou kvalifikaci, význam mého studia spatřuji v lepším a kvalitnějším organizování přijímání nových makléřů, což je důležitým úkolem majitele kanceláře. Mojí prací je kromě realizace vlastních zakázek i zaučení a následná pomoc novým makléřům.
Má práce je zároveň mým koníčkem. Vím, že dobré jméno má každý člověk pouze jednou, takže vždy pracuji pro své klienty tak, aby byli maximálně spokojeni a abych nezklamala jejich důvěru. Plnit lidem jejich sny o bydlení je krásným posláním a jako maminka čtyř dětí vím, že kvalitní zázemí je základem každé fungující rodiny.
Věřím, že moje působení v okrese Kutná Hora a Praha - východ přinese mým klientům mnoho úspěšných obchodů, které jim pomohu zrealizovat.
Těším se na naše osobní setkání a věřím, že každá naše schůzka bude zpříjemněním Vašeho dne.

O MNĚ

MÝM CÍLEM JE SPOKOJENÝ KLIENT.

Jmenuji se Petr Trojan a jsem spoluvlastník kanceláře ERA Apalucha v Kostelci nad Černými lesy, ke kterému mě váže více než 20 let pracovního vztahu.
Jako realitní makléř jsem začínal v Kutné Hoře, kde žiji se svou rodinou.
Jedním z mých koníčků je fotografování, které  je nezbytnou součástí přípravy inzerce nemovitosti na prodej.
Fotografie je právě to, co osloví  zájemce o Vaši nemovitost na prvním místě a na místě dalším 3D prohlídka nemovitosti, kterou rovněž realizuji.
Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách služeb, které Vám nabízím.

O MNĚ

Dobrý den, dovolte mi, abych se Vám krátce představila.
Po vystudování střední školy ekonomického směru jsem získala zkušenosti při práci v bankovním sektoru, kdy mojí velkou částí pracovní náplně bylo pomoci zákazníkům v mnoha směrech.

Důkazem, že svou práci dělám dobře a zároveň největší odměnou a zpětnou vazbou byl úsměv na rtech, poděkování a radost klientů.
Nyní si plním svůj sen být realitní makléřkou v naší rodinné kanceláři ERA Apalucha.
Ráda Vám pomohu s prodejem a pronájmem Vaší nemovitosti v oblasti hlavního města Prahy a okolí.

Mohu Vám zaručit profesionální a lidský přístup se slibem, že mou práci pro Vás budu vykonávat s úsměvem a maximálním nasazením.

O MNĚ

Jmenuji se Lucie Straková a jsem realitní makléřkou sítě ERA s několikaletou praxí a zkušenostmi v oboru. Nechci Vaše nemovitosti jen nabízet, ale chci je i prodávat. Každá realitní transakce je velmi náročná a pro leckoho i stresující, ale já jsem tu proto, abych Vás celým procesem v pořádku a bezpečně provedla. Velmi důležitá je pro mě důvěra na obou stranách a já udělám vše proto, aby celý obchod proběhl k Vaší plné spokojenosti. Budu se těšit na osobní setkání s Vámi. Koupí nemovitosti nekupujete totiž jen dům, kupujete svůj nový DOMOV.  

O MNĚ

V realitní oblasti se pohybuji již téměř 10 let. V tomto období jsem získala mnoho zkušeností a jsem ráda, že moje práce pomohla vyřešit i dost složitých situací lidem, kteří se na mně obrátili.
Spolupracuji s profesionálními odborníky a dbám na to, aby každý obchod byl transparentní a v souladu s dannými předpisy.
Jsem připravena věnovat Vám svůj čas i pomoc k Vaší spokojenosti, proto neváhejte a volejte, nebo pište na uvedené kontakty.
Přeji pevné zdraví a dostatek sil v této nelehké době.

O MNĚ

Jmenuji se Milada Hoppová Hencová a jsem realitní makléřkou ve společnosti ERA Apalucha v Kostelci nad Černými lesy.

Mým největším koníčkem je práce s lidmi. 7 let jsem pracovala ve firmě se stavebním materiálem, takže ke stavebnictví a realitám mám velmi blízko. V minulých letech jsem se aktivně podílela na prodeji několika nemovitostí a tato činnost mě natolik zaujala, že jsem se rozhodla věnovat se jí profesionálně. Setkala jsem se s množstvím problémů, proto jsem velice ráda, že Vám mohu nabídnout svůj osobní lidský pohled v kombinaci s právním zázemím velké stabilní sítě ERA Reality, která celosvětově funguje již od roku 1971.
Zakládám si vždy na individuálním přístupu, Vaše přání a požadavky jsou pro mě velice důležité. Důvěra je základem úspěšné spolupráce a dobrý základ budování dlouhodobých vztahů s klienty.
V dnešní době si každý člověk přeje, aby veškeré jeho záležitosti šly tak, jak nejlépe mohou. Budu velice ráda, když mi dovolíte Vám pomoci s řešením otázky prodeje či pronájmu nemovitosti nebo financováním nového bydlení.
Ke své práci přistupuji velice zodpovědně a vždy dosahuji vynikajících výsledků.

ERA Apalucha | Jsme tu pro vás
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky